Polska, odznaka zgrupowania Radosław + miniatura

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:35:20
189124
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka zgrupowania Radosław + miniatura, Krzyż kawalerski na wzór Virtuti Militari, w otoku medalionu GRUPA RADOSŁAWA, całość w wieńcu, na którym STARE MIASTO - WOLA / CZERNIAKÓW, 1) na stronie odwrotnej wybite 1025, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę, 35.3 x 39.0 mm, 13.54 g, 2) odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana O - Z, 20.4 x 22.1 mm, 4.60 g
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, drobne uszkodzenia emalii

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 828

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł