Polska, odznaka pamiątkowa 15. Pułku Piechoty "Wilków" AK

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, odznaka pamiątkowa 15. Pułku Piechoty

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:32:20
189115
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka pamiątkowa 15. Pułku Piechoty "Wilków" AK, Krzyż kawalerski, w kątach głowy wilków skierowane do środka krzyża, w medalionie 15, ARMIA - KRAJOWA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 22.3 x 22.8 mm, 6.84 g, patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 187

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł