Polska, zestaw 3 odznak

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, zestaw 3 odznak

Polska, zestaw 3 odznak

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:32:00
189114
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw 3 odznak, w skład zestawu wchodzą 3 odznaki batalionu AK Parasol: emaliowana na niebiesko tarcza, z dwoma czarnymi pionowymi pasami, na niej monogram PW nad którym parasol, odznaki dwuczęściowe 1) mocowana na słupek, 29.7 x 39.9 mm, 20.13 g, 2) mocowana na szpilkę, 14.1 x 18.9 mm, 3.53 g, 3) na stronie odwrotnej wygrawerowane 26, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana O-Z, 13.6 x 17.5 mm, 4.03 g
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 bardzo ładne sztuki

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 411

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  185 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  30 zł