Polska, odznaka pamiątkowa 1 batalionu 1 kompanii AK

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:31:40
189113
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka pamiątkowa 1 batalionu 1 kompanii AK, Tarcza, na której karabin trzymany w szponach wzlatującego Orła, z prawej I z lewej 1 Komp., wzdłuż krawędzi tarczy wieniec, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 31.4 x 34.5 mm, 11.82 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 120

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  50 zł