Polska, odznaka pamiątkowa I Kompanii Karabinów Maszynowych AK

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:31:20
189112
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka pamiątkowa I Kompanii Karabinów Maszynowych AK, Tarcza, na której karabin maszynowy skierowany w prawo, na nim wzlatujący Orzeł, niżej I / K.K.M., wzdłuż krawędzi tarczy wieniec, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 31.3 x 35.3 mm, 14.42 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 279

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  44 zł