Polska, odznaka Batalionu "Zośka"

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, odznaka Batalionu

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:31:00
189111
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka Batalionu "Zośka", odznaka pamiątkowa batalionu harcerskiego "Zośka", odznaka jednoczęściowa, mocowana na szpilkę, uszkodzony zatrzask
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 15.6 x 18.2 mm, 2.95 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 228

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  12 zł