Niemcy, Krzyż pamiątkowy za wojnę 1866 (Erinnerungskreuz für 1866)

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:29:20
189061
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm I 1861-1888, Krzyż pamiątkowy za wojnę 1866 (Erinnerungskreuz für 1866), Krzyż, na ramionach korona - GOTT MIT IHM - WAR UNS SEI - DIE EHRE, wokół medalionu wieniec, w medalionie monogram Wilhelma i PREUSSENS SIEGREICHEM HEERE, na stronie odwrotnej w ramionach krzyża TREUEN - KRIE- GERN - 1866, w medalionie wzlatujący Orzeł trzymający w szponach lufę armaty, niżej 1866, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 34.4 x 39.4 mm, 11.02 g, zapiłowania krawędzi, patyna
Literatura: Nimmergut 1940

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 527

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  48 zł