Polska, medal na pamiątkę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski 1979

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:28:40
188848
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na pamiątkę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski 1979, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis w otoku OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II, Rw: Matka Boska z Dzieciątkiem, z boków św. Wojciech i św. Stanisław, w otoku PIERWSZA PIELGRZYMKA DO POLSKI 1979, GNIEZNO CZĘSTOCHOWA KRAKÓW, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40 mm, srebro próby '986', 27.21 g, nakład 4.500 sztuk, patyna, piękny
Literatura: Nestorowicz 164, Grabowski 0059

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 388

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł