Niemcy, talar, 1763 S F

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Niemcy, talar, 1763 S F

Niemcy, talar, 1763 S F

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:15:40
189029
Opis: Niemcy - Norymberga - Franciszek I Lotaryński 1745-1765, talar, 1763 S F, Norymberga, Aw: Orzeł carski i napis wokoło, Rw: Kobieca postać z gałązką oliwną przy ołtarzu, sygnowanie I L OE (ligatura), wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.99 g, wada krążka, patyna
Literatura: Dav. 2488, Kellner 340, Slg. Erlanger 714

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 244

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  520 zł