Niemcy, talar, 1626

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Rozpoczęcie: 21-10-2019 18:00
Zakończenie: 31-10-2019 22:15:20
Niemcy, talar, 1626

Niemcy, talar, 1626

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:15:20
189026
Opis: Niemcy - Norymberga - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1626, Norymberga, Aw: Tarcze herbowe, data w polu 16-26 i napis wokoło, znak menniczy krzyż, Rw: Dwugłowy Orzeł, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.37 g, delikatna patyna na rewersie
Literatura: Davenport 5636, Kellner 230b, Slg. Erlanger 412

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 158