Kanada, 3 centy, 2001

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Kanada, 3 centy, 2001

Kanada, 3 centy, 2001

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:10:40
189068
Opis: Kanada - Elżbieta II od 1952, 3 centy, 2001, Ottawa, 150 lat pierwszego znaczka pocztowego w Kanadzie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, 5.39 g, moneta z plakietką i znaczkiem okolicznościowym, całość w oryginalnym pudełku z certyfikatem nr 12633

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 384

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  80 zł