Polska, 5 guldenów, 1923

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:50:20
188885
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 5 guldenów, 1923, Utrecht, Kościół Najświętszej Marii Panny
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżu monety
Literatura: AKS 8, Jaeger D.9, CNG 520.I, Parchimowicz 65a

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 285

1)  1 350 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł
4)  1 050 zł
5)  1 000 zł
6)  760 zł
7)  720 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  620 zł
11)  600 zł