Polska, rubel, 1842 MW

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, rubel, 1842 MW

Polska, rubel, 1842 MW

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:36:20
188980
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 MW, Warszawa, odmiana z prostym ogonem orła
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, dość ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 415, Berezowski 7.50 zł, Plage 425

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 222

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  410 zł
6)  310 zł
7)  300 zł