Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:36:00
189466
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326, Kuriański Z10W36.1.a, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 348

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  480 zł
5)  470 zł
6)  450 zł
7)  440 zł
8)  410 zł
9)  400 zł
10)  380 zł
11)  370 zł
12)  360 zł