Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:35:40
189013
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 268

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  640 zł
6)  560 zł
7)  430 zł
8)  410 zł
9)  390 zł
10)  370 zł