Polska, 1 złoty, 1835

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 1 złoty, 1835

Polska, 1 złoty, 1835

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:34:00
189009
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 1 złoty, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: tło przetarte, biała patyna
Literatura: Bitkin 1, H-Cz. 3823, Kop. 7859 (R2), Plage 294, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 690

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  700 zł
4)  660 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  340 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  300 zł
11)  270 zł
12)  250 zł
13)  210 zł
14)  190 zł
15)  180 zł