Polska, 2 złote, 1831

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:33:00
189006
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią bez pochwy na miecz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brązowa patyna na rewersie
Literatura: Bitkin 4, Plage 273 var

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 355

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  540 zł
6)  430 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  340 zł
10)  330 zł
11)  300 zł
12)  290 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  250 zł