Polska, 5 złotych, 1831

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:32:40
189005
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831, Warszawa, na rewersie ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej, u dołu rewersu inicjały KG (Karol Gronau)
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na rancie nad nominałem
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 471

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  580 zł
6)  500 zł
7)  470 zł
8)  460 zł
9)  450 zł
10)  430 zł
11)  410 zł
12)  400 zł
13)  390 zł
14)  380 zł
15)  370 zł
16)  360 zł