Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1811

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:29:40
188995
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1811, Warszawa, u dołu rewersu inicjały I-S (mincerz Jan Stockman 1810-1811)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Kop. 3696 (R), H-Cz. 3462, Kahnt 1268, Plage 110, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 449

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  300 zł