Polska, grosz, 1797 B

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, grosz, 1797 B

Polska, grosz, 1797 B

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:29:20
189470
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, grosz, 1797 B, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: v.Schrötter 200, Olding'14 28, Plage 26

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 264

1)  22 zł
2)  20 zł