Polska, złotówka, 1767

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, złotówka, 1767

Polska, złotówka, 1767

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:28:00
188993
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1767, Warszawa, data rozstawiona nieco szerzej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 276, Parchimowicz SAP 19.b1

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 311

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  150 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł