Polska, szóstak, 1683 TLB

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, szóstak, 1683 TLB

Polska, szóstak, 1683 TLB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:27:00
189462
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1683 TLB, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu, z herbem Leliwa u dołu rewersu
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zacięcie na obrzeżu, ale bardzo ładnie zachowany, z wyraźnym blaskiem menniczym, patyna
Literatura: Kop. 1963

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 240

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł