Polska, ort, 1624

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:24:20
188986
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówno wycięty krążek, ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD24a-15

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 434

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  160 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł