Polska, FALS - trojak, 1595 / 1606

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Rozpoczęcie: 21-10-2019 18:00
Zakończenie: 31-10-2019 21:22:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:22:40
189358
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, FALS - trojak, 1595 / 1606, na awersie data 95, na rewersie 1606
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.22 g, naśladownictwo? trojaka Zygmunta III Wazy, awers podobny do monet bitych w mennicy Wschowa (jak Iger W.95.6), rewers zaś jak Iger K.06.3 (monety bite w mennicy Kraków), moneta wybita w dobrym srebrze, starannie wykonana, duża ciekawostka

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 821