Polska, trojak, 1599

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:22:00
189357
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Olkusz, DG - R POLO M D L w napisie na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, delikatna patyna
Literatura: Iger O.99.2.c

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 482

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł