Polska, denar, 1358-1371

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, denar, 1358-1371

Polska, denar, 1358-1371

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:20:20
188501
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, denar, 1358-1371, Aw: Głowa Saracena w lewo, + MONETA LODOVICI, Rw: Podwójny krzyż, w którym kropki, + REGIS HVNGARIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.41 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.25.32, Huszár 547, Kop. 10038 (R)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 246

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł