Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg bez daty, (1480-1483)

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:19:00
189461
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Rewal - Bernd von der Borch 1471-1483, szeląg bez daty, (1480-1483), Rewal (Tallin), Aw: Tarcza zakonna, *MAGISTRI LIVONIE, Rw: Długi krzyż, MONETA RVALIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.13 g, złotawa patyna
Literatura: Haljak typ T-6b 69, Neumann 207a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 199

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  44 zł
6)  38 zł
7)  36 zł