Polska, 100 rubli, 1.12.1864

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 100 rubli, 1.12.1864

Polska, 100 rubli, 1.12.1864

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:07:20
188416
Opis: Polska - Akcya pożyczkowa Drogi Żelaznej Warszawsko-Bydgoskiej, 100 rubli, 1.12.1864, numeracja 1327 / 7648, (Kolej Warszawsko-Bydgoska była drugą linią kolejową na ziemiach polskich - zaraz po Warszawsko-Wiedeńskiej)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: liczne złamania, ale bardzo rzadkie

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 185

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  640 zł
4)  600 zł
5)  580 zł
6)  400 zł
7)  340 zł
8)  300 zł