Polska, banknoty polskie 1975-1996 - album kolekcjonerski NBP

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 20:47:40
187949
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, banknoty polskie 1975-1996 - album kolekcjonerski NBP, w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych w eleganckiej książce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa twarda, pięknie zachowane

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 304

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  880 zł
4)  800 zł
5)  420 zł