Polska, 50 złotych, 15.05.1946

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 20:30:20
187506
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 15.05.1946, seria B 5209567
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko złamane w pionie, banknot po delikatnej konserwacji, ale pięknej prezencji
Literatura: Lucow 1197 (R3), Miłczak 128a

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 191

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  95 zł