Polska, 50 złotych polskich, 8.06.1794

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 20:01:40
187281
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 50 złotych polskich, 8.06.1794, seria C 27899
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po niewielkiej konserwacji, sklejone niewielkie naddarcie
Literatura: Lucow 31 (R2), Miłczak A4

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 1 700 zł
Cena szacunkowa: 2 800 zł
Ilość odsłon: 492

1)  1 700 zł