Polska, srebrny medal Za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:30:40
188179
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, srebrny medal Za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.2 mm, 22.53 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 347

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  50 zł