Polska, Medal Niepodległości, od 1930

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:30:20
188178
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal Niepodległości, od 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka, medal produkcji zakładu Wiktora Gontarczyka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.9 mm, 18.82 g, patyna, ładnie zachowane
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 43-46

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 282

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  110 zł
4)  30 zł