prawo jazdy, 1964 (?)
Zakończenie: 24-10-2019 22:28:00
prawo jazdy, 1964 (?)
188320
Opis: | prawo jazdy, 1964 (?), Prawo jazdy wystawione najprawdopodobniej na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | wewnątrz 8 stron, częściowo zapisane, zagięcia |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 360