Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 20:36:20
188868
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, korona z lilią, data na awersie, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart, u dołu rewersu ruszt i końcówka POLONIA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciekawa hybryda, rzadkość
Literatura: Iger W.95.5.c (R), jednak rozeta na rewersie przypomina rozetę z typu W.95.3 (R5)

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1454

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 750 zł
4)  1 450 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  270 zł
8)  200 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  145 zł
12)  140 zł
13)  135 zł
14)  130 zł
15)  125 zł
16)  120 zł