Polska, odznaka Gryf Pomorski, 1972
Zakończenie: 24-10-2019 22:27:40
188313
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, odznaka Gryf Pomorski, 1972, odznaka Gryf Pomorski, w pudełku, dodatkowo legitymacja nr 4049/72 wystawiona na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, 36.3 x 39.7 mm, 21.87 g, ślad po kleju na okładce legitymacji |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 737