Polska, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych", 1973
Zakończenie: 24-10-2019 22:27:20
188299
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych", 1973, Warszawa, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych" w pudełku wraz z legitymacją nr 2672 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, emalia, 31.5 x 34.4 mm, 16.65 g, bardzo ładnie zachowane, delikatnie przybrudzone pudełko |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 566