Polska, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych", 1973

Polska, odznaka

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:27:20
188299
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych", 1973, Warszawa, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych" w pudełku wraz z legitymacją nr 2672 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, emalia, 31.5 x 34.4 mm, 16.65 g, bardzo ładnie zachowane, delikatnie przybrudzone pudełko

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 519

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł
4)  10 zł
5)  9 zł