Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1974
Zakończenie: 24-10-2019 22:27:00
188306
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złoty Krzyż Zasługi, 1974, Złoty Krzyż Zasługi z pudełkiem i legitymacją nr 692-74-69 wystawioną na nazwisko Lucyna Patyna |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, emalia, 44 x 47.2 mm, 31.52 g, bardzo ładnie zachowany |
Literatura: | Krotke PRL. Z. 2 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 295