Polska, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych", 1977
Zakończenie: 24-10-2019 22:26:40
188300
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych", 1977, odznaka "Zasłużony Działacz Związku Zawodowego Pracowników Rolnych" wraz z legitymacją nr 5888 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | bąz, emalia, 24.2 mm, 3.63 g |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 410