Polska, złota Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Warszawy", 1978
Zakończenie: 24-10-2019 22:26:20
188314
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, złota Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Warszawy", 1978, Warszawa, złota Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Warszawy", dodatkowo legitymacja nr 10079 wystawiona na nazwisko Lucyna Patyna |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, 39.7 x 21.3 mm, 6.23 g, pięknie zachowana |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 791