Polska, złota Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Warszawy", 1978

Polska, złota Odznaka Honorowa

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:26:20
188314
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, złota Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Warszawy", 1978, Warszawa, złota Odznaka Honorowa "Za Zasługi dla Warszawy", dodatkowo legitymacja nr 10079 wystawiona na nazwisko Lucyna Patyna
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 39.7 x 21.3 mm, 6.23 g, pięknie zachowana

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 726

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  22 zł
4)  7 zł
5)  6 zł