Polska, Złota odznaka pamiątkowa OHP ZMS

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:26:00
188303
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Złota odznaka pamiątkowa OHP ZMS, Złota odznaka pamiątkowa Ochotniczych Hufców Pracy Związku Młodzieży Socjalistycznej, nakrętka sygnowana WZPS - W-WA, dodatkowo zaświadczenie do odznaki wystawione na nazwisko Stefan Patyna
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, emalia, 28.3 mm, 7.24 g, zaświadczenie ze śladami przymocowania odznaki

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 537

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  12 zł
4)  9 zł
5)  6 zł