Polska, Odznaka „Zasłużony Pracownik Rolnictwa”, 1972
Zakończenie: 24-10-2019 22:25:40
188298
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Odznaka „Zasłużony Pracownik Rolnictwa”, 1972, Warszawa, Odznaka „Zasłużony Pracownik Rolnictwa” wraz z legitymacją nr 9262 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 35.4 x 38.4 mm, 13.95 g, bardzo ładnie zachowane |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 586