Polska, Złota odznaka Zasłużony dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych, 1973
Zakończenie: 24-10-2019 22:25:20
188302
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złota odznaka Zasłużony dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych, 1973, Złota odznaka Zasłużony dla Budownictwa i Przemysłu Materiałów Budowlanych z legitymacją nr 9640/73 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 29.5 x 34.3 mm, 14.13 g, ładnie zachowana |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 1175