Polska, Złota Odznaka Związku Nauczycielstwa Polskiego, 1974
Zakończenie: 24-10-2019 22:25:00
188301
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Złota Odznaka Związku Nauczycielstwa Polskiego, 1974, Złota Odznaka Związku Nauczycielstwa Polskiego wraz z legitymacją nr 024245 wystawiona na nazwisko Lucyna Patyna |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | miedź, emalia, 18.5 x 25.4 mm, 4.21 g |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 406