Polska, odznaka Przodownikom Pracy, 1954
Zakończenie: 24-10-2019 22:24:20
188312
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, odznaka Przodownikom Pracy, 1954, odznaka Przodownikom Pracy mocowana na nakrętkę, nakrętka sygnowana P.P.K. - RUCH, w pudełku, dodatkowo zawiadomienie o nadaniu, wystawione na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 32.5 x 33.4 mm, 12.18 g |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 235