Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 1971
Zakończenie: 24-10-2019 22:24:00
188311
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 1971, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (V klasa), w oryginalnym pudełku, dodatkowo legitymacja nr 597-71-3 wystawiona na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, emalia, 46.1 x 46.2 mm, 27.72 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 875