Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 1971

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 24-10-2019 22:24:00
188311
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 1971, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski (V klasa), w oryginalnym pudełku, dodatkowo legitymacja nr 597-71-3 wystawiona na nazwisko Stefan Patyna
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 46.1 x 46.2 mm, 27.72 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 794

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  36 zł
5)  22 zł
6)  18 zł