Polska, Medal 30-lecia Polski Ludowej, 1974
Zakończenie: 24-10-2019 22:23:40
188297
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Medal 30-lecia Polski Ludowej, 1974, Warszawa, Medal 30-lecia Polski Ludowej w pudełku wraz z legitymacją wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 32 mm, 20.97 g, ładnie zachowany |
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 678