Polska, Medal 10-lecia Polski Ludowej, 1955
Zakończenie: 24-10-2019 22:23:20
188304
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Medal 10-lecia Polski Ludowej, 1955, Medal 10-lecia Polski Ludowej wraz z legitymacją (bez obwoluty) nr 305422 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony i oksydowany, emalia, 40 mm, 35 g |
Literatura: | Oberleitner T. II ss. 155-158 |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 539