Polska, Odznaka Grunwaldzka, 1974
Zakończenie: 24-10-2019 22:23:00
188305
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Odznaka Grunwaldzka, 1974, Ostrołukowa tarcza, na jej górnej krawędzi Orzeł z tarczą amazonek, na tarczy 1410 - 1945 / GRUNWALD / BERLIN, niżej dwa miecze sztychami do dołu, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na nakrętkę, nakrętka niesygnowana, dodatkowo legitymacja nr 3349/74 wystawiona na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź, 27.7 x 54.2 mm, 12.35 g, prawy górny róg tarczy minimalnie wygięty |
Literatura: | Stela II.31, Oberleitner T.II s. 284-285 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 223