Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1958
Zakończenie: 24-10-2019 22:22:40
188307
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Złoty Krzyż Zasługi, 1958, Złoty Krzyż Zasługi, na stronie odwrotnej nabie litery WT, z pudełkiem i legitymacją nr C-34875 wystawioną na nazwisko Stefan Patyna |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 42.7 x 46.5 mm, 29.60 g, lekko przetarta emalia |
Literatura: | Krotke PRL. Z. 1b |
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 205